O firmie

O firmie

Wykończenie elewacji – fasady budynku, to jeden z najważniejszych etapów realizacji obiektów i konstrukcji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, indywidualne podejście do każdego klienta, skupiające się na jego potrzebach i oczekiwaniach, realizacja dużych projektów wykończeniowych, dało nam miano w roku 2012, najlepszej firmy branżowej na Ukrainie (wg .oceny krajowego rankingu biznesowego). Jest to najwyższy wskaźnik uznania potencjału naszej firmy.

Wybór optymalnego projektu dla rozwiązania, zastosowania fasady wentylowanej, połączony z profesjonalnym montażem, obniża znacznie koszty ogrzewania i daje dobrą izolację akustyczną. Zapewnia to trwałe i wygodne funkcjonowanie budynków oraz konstrukcji zabudowanych.

Naszym dodatkowym, mającym istotne znaczenie wsparciem jest kooperacja z doświadczonym partnerem w dziedzinie produkcyjno – reklamowej firmie Mega Elewacje, założonej w 2000 roku. Firma ta, dysponuje wysoce zaawansowanym sprzętem niemieckiego producenta, firmę ,,Festool”, która zapewnia profesjonalne zaplecze w dziedzinie:

  • obróbka aluminiowych paneli kompozytowych i płyt HPL
  • frezowanie i grawerowanie
  • specjaliści działu projektowania
  • wyspecjalizowane ekipy montażowe

Firma Mega Elewacje przez lata swojej działalności, zdobyła bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania i wykonawstwa elewacji, pracując z óżnymi materiałami powłokowymi jak i przy różnego rodzaju rozwiązaniach systemowych. Zaprojektowała i zrealizowała liczne projekty inwestycyjne obiektów różnego przeznaczenia, zaczynając od małych sklepów detalicznych po duże centra handlowe oraz budynki mieszkalne. Posiadając tak wielorakie doświadczenie zespół naszych specjalistów powołuje do życia najbardziej ambitne projekty budowlane!

Współpracujemy również w dziedzinie dostawców materiałów budowlanych z najbardziej liczącymi się na rynku firmami europejskimi, to pozwala nam na wysokim poziomie na realizację naszych przedsięwzięć w dziedzinie elewacji fasad wentylowanych, od projektu do montażu. Wprowadzanie na bieżąco nowych innowacji budowlanych, poprzez nowoczesne materiały budowlane i technologie, pozwala Nam, na tworzenie wyjątkowych projektów ze szkła i aluminium.

Poszukujemy wciąż nowych rozwiązań technologicznych i rozszerzamy nasz zakres usług! W związku z tym, w roku 2017, zrobiliśmy kolejny krok, otwierając oddział naszej firmy w Polsce. Wchodząc na rynek polski kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług i materiałów, pewną elastyczność w kreowaniu z dziedziny podejścia do klienta, negocjowania cen jak i szybkości wykonywanych realizacji!

Każdy rok działalności firmy Mega Elewacje, odkrywa przed nami nowe aspekty rozwoju. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek naszej długiej i ambitnej drogi, ekspansji na rynki europejskie. Wierzymy, że zechcecie Państwo zwrócić się do Nas, szukając wciąż optymalnych rozwiązań, dla swoich zamierzeń, aby móc w pełni zaspokoić swoje oczekiwania, skorzystać z naszych doświadczeń i możliwości.

Efekty naszych starań mają dać Państwu maksymalne zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszych usług!

Nasza kreatywność i niestandardowe podejście do wielu zagadnień powinno sprawić, że zechcecie Państwo korzystać z naszego doświadczenia, jak i także chętnie powracać do Nas licząc na pełny profesjonalizm naszego działania, do czego serdecznie zapraszamy!

Top