O firmie

O firmie

Wykończenie elewacji – fasady budynku to jeden z najważniejszych etapów realizacji obiektów i konstrukcji budowlanych. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, indywidualne podejście do każdego klienta skupiające się na jego potrzebach i oczekiwaniach oraz realizacja dużych projektów wykończeniowych to czynniki, dzięki którym w roku 2012 uzyskaliśmy tytuł najlepszej firmy branżowej na Ukrainie (wg oceny krajowego rankingu biznesowego). Jest to najwyższy wskaźnik uznania potencjału naszej firmy.

Wybór optymalnego projektu dla danego rozwiązania oraz decyzja o zastosowaniu fasady wentylowanej w połączeniu z profesjonalnym montażem znacznie obniża koszty ogrzewania i daje dobrą izolację akustyczną. Zapewnia to trwałość i komfort użytkowania budynków oraz konstrukcji zabudowanych.

Naszym dodatkowym, mającym istotne znaczenie atutem jest współpraca produkcyjno-reklamowa z doświadczonym partnerem, a mianowicie firmą Mega Elewacje założoną w 2000 roku. Przedsiębiorstwo to dysponuje wysoce zaawansowanym sprzętem niemieckiego producenta, firmy „Festool”, która zapewnia profesjonalne zaplecze w następujących dziedzinach:

  • obróbka aluminiowych paneli kompozytowych i płyt HPL
  • frezowanie i grawerowanie
  • specjaliści działu projektowania
  • wyspecjalizowane ekipy montażowe

Firma Mega Elewacje przez lata swojej działalności zdobyła bogate doświadczenie w dziedzinie projektowania i wykonawstwa elewacji, pracując z różnymi materiałami powłokowymi, jak i przy różnego rodzaju rozwiązaniach systemowych. Zaprojektowała i zrealizowała liczne projekty inwestycyjne obiektów różnego przeznaczenia, zaczynając od małych sklepów detalicznych po duże centra handlowe oraz budynki mieszkalne. Posiadając tak wielorakie doświadczenie, zespół naszych specjalistów powołuje do życia najbardziej ambitne projekty budowlane!

Jeżeli chodzi o dostawców materiałów budowlanych, współpracujemy również z najbardziej liczącymi się na rynku firmami europejskimi. Pozwala nam to realizować nasze przedsięwzięcia w dziedzinie elewacji fasad wentylowanych na bardzo wysokim poziomie, od projektu do montażu. Wprowadzanie na bieżąco nowych innowacji budowlanych- poprzez nowoczesne materiały budowlane i technologie- umożliwia nam tworzenie wyjątkowych projektów ze szkła i aluminium.

Poszukujemy wciąż nowych rozwiązań technologicznych i rozszerzamy zakres naszych usług! W związku z tym, w roku 2019, zrobiliśmy kolejny krok, otwierając oddział naszej firmy w Polsce. Wchodząc na rynek polski, byliśmy przygotowani na to, aby położyć szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług i materiałów, zaoferować elastyczność w podejściu do klienta, negocjowaniu cen, jak i w szybkości wykonywanych realizacji!

Każdy rok działalności firmy Mega Elewacje odkrywa przed nami nowe możliwości rozwoju. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek naszej długiej i ambitnej drogi, której celem jest ekspansja na rynki europejskie. Wierzymy, że zechcą Państwo zwrócić się do nas, szukając wciąż nowych optymalnych rozwiązań dla swoich zamierzeń, aby móc w pełni zaspokoić swoje oczekiwania i skorzystać z naszego doświadczenia i możliwości.

Efekty naszych starań mają dać Państwu maksymalne zadowolenie i satysfakcję z wyboru naszych usług!

Mamy nadzieję, że nasza kreatywność i niestandardowe podejście do wielu zagadnień sprawią, że zechcą Państwo skorzystać z naszego doświadczenia i będą Państwo do nas chętnie wracać. Mogą Państwo zawsze liczyć na nasz pełen profesjonalizm, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Top